Oracle driver (7.x-1.9) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Value
bg: Стойност

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: The configuration options have been reset to their default values.
bg: Опциите за настройка са възстановени на стойности по подразбиране.

en: Options
bg: Параметри

en: Performance
bg: Производителност

en: Operation
bg: Действие

en: Interval
bg: Интервал

en: Translate
bg: Преведи
