Oracle driver (7.x-1.9) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Settings
ps: امستنې

en: Performance
ps: كارېدون

en: Translation
ps: ژباړه

en: Column
ps: ستن
