Oracle Driver (7.x-1.12) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Value
sk: Hodnota

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Schedule
sk: Plán

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.

en: Options
sk: Nastavenia

en: Database
sk: Databáza

en: Performance
sk: Výkon

en: Operation
sk: Operácia

en: Translation
sk: Preklad

en: Column
sk: Stĺpec

en: Translate
sk: Preložiť

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
sk: Nepodarilo sa nastaviť Drupal s existujúcou databázou. Skontrolujte akékoľvek chyby.
