Orange (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Navigation
af: Navigasie

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: My Account
af: My Rekening
