Orange (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Sidebar
fa: نوار جانبی

en: Orange
fa: نارنجی

en: My Account
fa: حساب من
