Orange (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Navigation
he: ניווט

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: My Account
he: החשבון שלי
