Orange (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Navigation
it: Navigazione

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Content top
it: Parte superiore del contenuto

en: Orange
it: Arancione

en: Content bottom
it: Parte inferiore del contenuto

en: My Account
it: Il mio account
