Orange (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: Orange
nl: Oranje

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: My Account
nl: Mijn account

en: Log Out
nl: Uitloggen
