Orange (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: My Account
ug: ھېساباتىم

en: Log Out
ug: چېكىنىش
