Orange (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Links
ar: روابط

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Medium
ar: متوسط

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Subscribe to @feed-title
ar: الاشتراك في @feed-title
