Orange (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Medium
bg: Среда

en: Navigation
bg: Навигация

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Subscribe to @feed-title
bg: Абонирай се за @feed-title
