Orange (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Help
bn: সহায়তা

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Subscribe to @feed-title
bn: @feed-title এ সাবস্ক্রাইব করুন
