Orange (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: Help
bs: Pomoć

en: Medium
bs: Srednje

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar
