Orange (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་
