Orange (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Links
eu: Estekak

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Medium
eu: Ertaina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: Content bottom
eu: Beheko edukia
