Orange (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
