Orange (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Medium
hu: Közepes

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Orange
hu: Narancs

en: Uppercase
hu: Nagybetűs

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Margins
hu: Margók

en: Lowercase
hu: Kisbetűs

en: Highlight
hu: Kiemelt

en: My Account
hu: Saját adatok

en: Subscribe to @feed-title
hu: Feliratkozás @feed-title csatornára

en: Capitalize
hu: Nagy kezdőbetűs

en: Page font size
hu: Oldal betűmérete

en: Headings
hu: Címsorok
