Orange (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Links
hy: Հղումներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
