Orange (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Content
id: Konten

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Medium
id: Sedang

en: Navigation
id: Navigasi

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Orange
id: Oranye

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Content bottom
id: konten bawah

en: My Account
id: Profil

en: Subscribe to @feed-title
id: Berlangganan @feed-title

en: Headings
id: Judul
