Orange (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Subscribe to @feed-title
km: ជាវ​ទៅ​ @feed-title
