Orange (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: Subscribe to @feed-title
lt: Užsiprenumeruoti @feed-title
