Orange (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Medium
mn: Дундаж

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх
