Orange (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Links
mr: दुवे

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या
