Orange (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Medium
ne: माध्यम

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस
