Orange (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Navigation
nn: Navigering

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Subscribe to @feed-title
nn: Abonner på @feed-title
