Orange (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Links
pl: Odnośniki

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Medium
pl: Średnie

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Uppercase
pl: Duże litery

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Lowercase
pl: Małe litery

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: My Account
pl: Moje konto

en: Subscribe to @feed-title
pl: Subskrybuj @feed-title

en: Capitalize
pl: Kapitalki

en: Headings
pl: Nagłówki
