Orange (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Links
ro: Legături

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Medium
ro: Mediu

en: Navigation
ro: Navigator

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Subscribe to @feed-title
ro: Abonare la @feed-title
