Orange (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Medium
sl: Srednja

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar
