Orange (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Medium
sq: Mesatar

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri
