Orange (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Links
th: ลิงก์

en: Search
th: ค้นหา

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Navigation
th: นำทาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Subscribe to @feed-title
th: ลงชื่อรับข่าว @feed-title
