Orange (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Links
uk: Посилання

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Float Left
uk: Обтікання з лівого боку

en: Float Right
uk: Обтікання з правого боку

en: Medium
uk: Середній

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Sidebar
uk: Панель

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Uppercase
uk: Верхній регістр

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Margins
uk: Поля

en: Lowercase
uk: Нижній регістр

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: My Account
uk: Мій рахунок

en: Log Out
uk: Вийти

en: Subscribe to @feed-title
uk: Підписатися на @feed-title

en: Capitalize
uk: Починати з великої літери

en: Extra Large
uk: Дуже високий

en: Headings
uk: Заголовки

en: Serif headings
uk: Заголовки Serif
