Orange (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Links
vi: Các liên kết

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Medium
vi: Vừa

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Orange
vi: Da cam

en: Uppercase
vi: Chữ hoa

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Highlight
vi: Tô sáng

en: My Account
vi: Tài khoản của tôi

en: Log Out
vi: Đăng xuất

en: Subscribe to @feed-title
vi: Nhận tin từ @feed-title

en: Extra Large
vi: Rất lớn
