Orange (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Medium
az: Orta

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
