Orange (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Uppercase
bo: ཆེ་བྲིས

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Lowercase
bo: ཆུང་བྲིས

en: Capitalize
bo: ཆེ་འབྲི
