Orange (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Medium
ca: Mitjana

en: Navigation
ca: Navegació

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: My Account
ca: El meu compte

en: Subscribe to @feed-title
ca: Subscriu-te al @feed-title

en: Headings
ca: Capçaleres
