Orange (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Content top
da: Indhold top

en: Uppercase
da: Store bogstaver

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Content bottom
da: Indhold bund

en: Lowercase
da: Minuskler

en: Highlight
da: Fremhæv

en: My Account
da: Min konto

en: Footer content
da: Footer-indhold

en: Subscribe to @feed-title
da: Abonnér på @feed-title

en: Capitalize
da: Kapitalisér

en: Content alignment
da: Indholdsjustering

en: Headings
da: Overskrifter
