Orange (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Links
eo: Ligiloj

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Medium
eo: Medio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton
