Orange (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Links
ja: リンク

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Medium
ja: 中程度

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: Uppercase
ja: 大文字

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Content bottom
ja: ボットムコンテンツ

en: Lowercase
ja: 小文字

en: Subscribe to @feed-title
ja: @feed-title を購読する

en: Extra Large
ja: エキストララージ

en: Headings
ja: 見出し
