Orange (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Help
ml: സഹായം

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം
