Orange (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
