Orange (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Orange
oc: Irange

en: My Account
oc: Mon compte
