Orange (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Links
fa: واصلیها

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Medium
fa: متوسط

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Add new comment
fa: افزودن نظر جدید

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی
