Orange (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Links
pt: Ligações

en: Search
pt: Pesquisar

en: Help
pt: Ajuda

en: Medium
pt: Médio

en: Navigation
pt: Navegação

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal
