Orange (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Links
ru: Ссылки

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Float Left
ru: Обтекание слева

en: Medium
ru: Средний

en: Navigation
ru: Навигация

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Content top
ru: Над контентом

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Uppercase
ru: Верхний регистр

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Content bottom
ru: Нижний контент

en: Margins
ru: Отступы

en: Lowercase
ru: Нижний регистр

en: Highlight
ru: Подсвеченный

en: My Account
ru: Мой профиль

en: Subscribe to @feed-title
ru: Подписаться на @feed-title

en: Capitalize
ru: Капитализация (первая буква заглавная, остальные - строчные)

en: Headings
ru: Заголовки
