Orange (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Links
sv: Länkar

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Medium
sv: Mellan

en: Navigation
sv: Navigering

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Uppercase
sv: Versaler

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Lowercase
sv: Gemener

en: My Account
sv: Mitt konto

en: Subscribe to @feed-title
sv: Prenumerera på @feed-title

en: 100% wide
sv: 100% bred

en: 75% wide
sv: 75% bred

en: 50% wide
sv: 50% bred

en: 33% wide
sv: 33% bred

en: 25% wide
sv: 25% bred

en: Headings
sv: Rubriker
