Orange (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Content
te: సారము

en: Links
te: లంకెలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Help
te: సహాయం

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి
