Orange (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Medium
tr: Orta

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Orange
tr: Turuncu

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: Highlight
tr: Vurgulu

en: My Account
tr: Hesabım

en: Subscribe to @feed-title
tr: Abone ol: @feed-title

en: Headings
tr: Başlıklar
