Orange (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Content
ur: متن

en: Links
ur: لنکس

en: Search
ur: تلاش

en: Help
ur: مدد

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Navigation
ur: نیویگیشن
