Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Export
ar: تصدير

en: Filter
ar: انتقاء

en: Order number
ar: رقم الطلب

en: You have specified an invalid order.
ar: لقد حددت طلبا غير صالح.
