Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Filter
cs: Filtr

en: Introduction
cs: Úvod

en: Requirements
cs: Požadavky

en: No orders found.
cs: Nebyly nalezeny žádné objednávky.

en: Order number
cs: Číslo objednávky
